Secdedaş çıktı!

Gönderi Zamanı: 21 Ekim 2016 20:55 Okunma Sayısı:1611 Kategori: Benden Fotoğraflar Videolar

Gazeteci Nail Azbay’ın kaleme aldığı, tüm zamanların en anlamlı evlilik teklifinin yer aldığı Secdedaş kitabı çıktı. Nail Azbay, kitabının çıktığını canlı yayında Anahaber bültenini sunduktan sonra duyurdu. “Ailem” dediği izleyiciler huzurunda söze giren Azbay, “Şöyle diyor özetle bu kitap cümlelerin muhatabına… Gel evlenelim. Birbirimize eş olalım, bizi birbirimize sevdirene secdedaş olalım…” diye seslendi. Azbay canlı yayında şunları söyledi:

“Evet, bu kardeşinizi her akşam evinize buyur ediyorsunuz. Sizlerle birlikte haberlerdeki pek çok hayata konuk oluyoruz. Birlikte üzülüyor, birlikte seviniyoruz. Birlikte dertleniyoruz. Beni ailenizin bir evladı gibi her akşam buyur ediyorsunuz hanelerinize. Kendimi sizin ailenizden biri olarak gördüğüm için sizinle paylaşmak istediğim bir konu var. Daha doğrusu bir derdim var… Çok uzatıp vaktinizi çalmayacağım.

Önce derdimi kelimelerle sayfalarına buyur etmiş bir kitapla tanıştırmak istiyorum sizi.   Adı Secdedaş… Yeni çıktı henüz. Benim dertlerimi kelimelerle sayfalarına konuk almış bir kitap.  Derdimi anlatan sayısız cümle var bu kitabın içerisinde. Ama hepsinin ortak bir özelliği var. Hepside yalnızca bir kişi için dertlenmiş cümleler. Kendisiyle aynı gök kubbenin altında yaşlanmak istediğim kişiyle dertleniyor bu kitaptaki her bir cümle… Doğacak her yeni güne birlikte uyanmak istediğim kişiye dert yanıyor bu kitabın satırları… Şöyle diyor özetle bu kitap cümlelerin muhatabına… Gel evlenelim. Birbirimize eş olalım, bizi birbirimize sevdirene secdedaş olalım…

Cümlelerimin muhatabı olan kişinin öncelikle anne babasına sesleniyorum…

Hanenize, ailenize beni de evlat olarak buyur eder misiniz?

Sofranızda bana da evlat muamelesiyle muamele eder misiniz?

Şimdide bu kitabın içerisindeki tüm satırların muhatabı olan kişiye sesleniyorum.

Burada, beni her akşam evlerine buyur eden bütün ailemin önünde sana bu kitaptaki çağrıyı iletiyorum.

Benimle evlenip; eşim, secdedaşım olur musun?”

Tüm zamanların en anlamlı evlilik teklifine imza atan Nail Azbay’ın “Secdedaş” adlı eseri D&R ve tüm seçkin kitapçılardaki raflarda yer almaya başladı. 

KİTAP TEMİN ADRESLERİ:

dr

idefis

 

 

pttkitap

 

 

kitapyurdu

 

 

 

 

Kitap Görselleri:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Bilgitap.Com
    28 Şubat 2017 15:46

    Kitaplarınızın http://www.bilgitap.com da da satıldığını bildirmekten mutluluk duyarız.

Bir Yorum Yazın